Grup Şirketleri

Technocast

Plastik (Küçük Ev Aletleri-Beyaz Eşya- Otomotiv)

Technocast küçük ev aletleri, beyaz eşya ve otomotiv alanlarında tedarikçisi olduğu sektörün lider markalarına OEM/ODM ürün ve yarı mamul üretim hizmeti sağlamaktadır.  Yetkin ürün geliştirme, Ar-Ge ve üretim ekibi ile müşterilerinin projelerine hayat vermektedir.

Technocast, Çerkezköy OSB'de, 2 ayrı lokasyonda toplam 15.000 m2 kapalı alanda faaliyet göstermektedir. Endüstriyel ve mekanik tasarımdan montaja kadar tüm ürün geliştirme ve üretim süreçlerini aynı çatı altında yürütmektedir. Technocast tesislerinde üretimi yapılan ürünler ağırlıklı olarak elektrikli süpürge, sıcak içecek hazırlama ve mutfak ürünleri gruplarında yer almaktadır.

www.technocast.com.tr

Kare Metal

Alçak Basınçlı Döküm (Alüminyum Alaşımlı Jant)

Technocast bünyesinde yer alan Kare Metal, Carre Wheels tescilli markası ile özel tasarım 10"-23" ölçülerinde alüminyum alaşımlı jant üretimi yapmaktadır. Technocast çatısı altında üretimine devam eden Kare Metal, tüm Ar-Ge, kalıp tasarım ve imalat, jant üretimi ve test süreçlerini bünyesinde barındırmaktadır.  Jantlar, yurtiçinde 150'den fazla bayi kanalı ile satılmakta, yurtdışında başta İngiltere, Belçika, Almanya, İtalya olmak üzere 15'ten fazla ülkeye ihraç edilmektedir.

www.carre.com.tr

Size daha iyi hizmet verebilmek için sitemizde çerezlere yer veriyoruz. Sitemizi kullandığınız sürece Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.