Hakkımızda

MEDNETIC,  Technocast A.Ş. grup markasıdır.  Technocast, 15 yıldan uzun süredir farklı sektörlerde edinmiş olduğu üretim tecrübesini kullanarak, 2013 yılı itibarı ile yerli medikal ürün üretimine yatırım yapma kararı almıştır. 2 yıl süren AR-GE çalışmaları neticesinde MEDNETIC markası 2015 yılında doğmuştur.  Bu süreçte endoskopi aksesuarları alanında 2 adet TÜBİTAK 1507 projesi geliştirilmiş ve hibe alınmıştır.

MEDNETIC ilk ve ana ürün gamı olan endoskopi aksesuarları alanında geniş bir ürün yelpazesine sahip olup, Çerkezköy/ Tekirdağ OSB'de bulunan Avrupa standartlarındaki Class D temiz oda tesislerinde üretim yapmaktadır.

ISO 9001 ve ISO 13485 kalite sistemlerini kurmuş olan şirketimiz üretimini yaptığı ürünler için CE sertifikasına sahiptir. 

Ana hedefi %100 yerli AR-GE ve üretim olan markamız ayrıca TECHNOCAST AR-GE merkezi içerisinde ürün geliştirme çalışmaları yapmaktadır.

Size daha iyi hizmet verebilmek için sitemizde çerezlere yer veriyoruz. Sitemizi kullandığınız sürece Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.